ÖZEL | Bodrum FK – Eyüpspor maçında yaralanan Uğur Demirok’un gözünün son durumu!

Lider Eyüpspor ile Bodrum FK’yı Bodrum İlçe Stadı’nda karşı karşıya getiren maç, ilk yarının son bölümünde yaşanan olaylar nedeniyle 15 dakika durdu, sahaya başkanlar girdi. Bodrum’daki maçta 45’inci dakikada Celal’e yapılan hareketin faul olduğu gerekçesiyle sert bir şekilde ve küfürlü sözcüklerle itiraz eden ev sahibi Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Hakem Gürcan Hasova tarafından kırmızı kartla sahadan atılınca ortalık karıştı.

UĞUR DEMİROK HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Uğur Demirok, yüzüne isabet eden madde nedeniyle zor anlar yaşayıp, yüzünde morluklar oluşurken, ambulansla sahadan alınarak hastaneye götürüldü. Olaylar üzerine kulüp başkanları gerginliği yatıştırmak için sahaya indi. Bodrum FK Başkanı Fikret Öztürk ile Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya sahanın içine girerek tribünlere gitti. Öztürk ve Özkaya kol kola girerek tribünlerin önüne gidip taraftarları sakinleştirmeye çalıştı. İki başkan tek tek tribünleri gezip uzun süre taraftarlarla diyalog kurarak taşkınlıkların son bulmasını istediler.

İLERYEN YAŞTA BULANIK GÖRME TEHLİKESİ
Yıldız ismin retinasında yırtık bulunduğu tespit edildi. Lazerle müdahale edilmesine rağmen kanama olduğu için tam yırtığa yapılmadığı ifade edildi. Doktorlar gözündeki ödemin inmesini bekliyor. Ödemin inmemesi durumunda ameliyat ile yırtık kapatılmaya çalışılacak. Bu durumun Uğur’un gözünde ilerleyen yaşlarda bulanık görme küçük bir görme kaybı yapabileceği bildirildi. 

Şu an antrenmana çıkmayan Uğur’un geri dönüşü ödemin inmesine bağlı değişecek. Ameliyat olması takdirde sahalardan 1 ay uzak kalacak. Doktorlar çarşamba günü gözdeki ödemin son durumuna bakacak.

ARDA TURAN ÇILGINA DÖNDÜ
Ev sahibi taraftarlar tribünden sahaya ve konuk ekibin yedek kulübesine yabancı madde yağdırırken, Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan ile yedek futbolculardan Uğur Demirok’a atılan yabancı maddeler isabet etti. Turan, kendisine yabancı madde atan taraftarlara sert tepki verirken, küfürlü cümleler de kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx