Kül Masalı dizisinin ilk bölüm tarihi belli oldu: Kül Masalı ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var?

Yeni dizi “Kül Masalı” dizisi 15 Şubat Perşembe günü seyirciyle buluşacak. Yapımcılığını Cemil Cengiz’in üstlendiği dizide Gökhan Alkan “Arat Giraylı”, Sevda Erginci “Özge”, Başak Gümülcinelioğlu “Jale” karakterlerini canlandırıyor. Dizinin güçlü kadrosunda Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi ünlü isimler rol alıyor.

KÜL MASALI DİZİSİ KONUSU

Dizinin tanıtım videosunda, köklü bir aileden gelen Arat Giraylı’nın, eşinin ölümünden sonra yaşadığı psikolojik sorunlar, hayatındaki gizem ve eşi Jale’nin gerçekten ölüp ölmediği konuları ele alındı.

Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş’in de oynadığı dizinin konusu şöyle:

“Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı ile yoksul ve mütevazi bir geçmişe sahip Özge, ilk görüşte aşık olup evlenir. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olan Özge, bir anda aşk masalından entrikalarla dolu bir dünyaya adım atar. Arat’ın geçmişten gelen öfke patlamaları ve şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin peşini bırakmayan gölgesi, kız kardeşi Behiye’nin zenginlik isteği, Özge’nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx