‘İnci Taneleri’nin yeni bölümünden ilk fragman: ‘Ben, hayatımda yeni bir sayfa açıyorum’

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı ‘İnci Taneleri’nin ilk bölümü dün akşam Kanal D’de izleyicilerle buluştu. Dizinin yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.

BKM imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

‘İnci Taneleri’, ikinci bölümüyle perşembe akşamı 20.00’de Kanal D’de izleyicilerle buluşacak.

İLK TANITIMI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Dizinin ilk tanıtımında kullanılan “Senin aşkın değil sadece, failin olmak da varmış…” ifadeleri sosyal medyada tepki çekmişti.

‘DİLBER DANSI AKIMI’ BAŞLADI

Dizinin “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” ifadesine yer verilen tanıtımında Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı sahneler sosyal medyada gündem olmuştu. Anadolu Ateşi’nde de eğitmen ve dansçı olarak uzun yıllar görev alan oyuncu Elif Erol’dan ders alan Hazar Ergüçlü, ‘Dilber’ için haftanın en az dört gününü ve uzun saatlerini çalışmalara ayırdığını anlatmıştı.

‘Dilber’ karakterinin ‘Gemileri Yakarım’ şarkısı eşliğinde yaptığı şov, sosyal medyada Dilber dansı akımı başlattı. Dansı yeniden canlandıran ve farklı konulara uyarlayan kullanıcıların yanı sıra dans kurslarına da ilham oldu. Ankara’da bir dans kursu, ‘pavyon dansı’ olarak tabir edilen performansı öğrencilerine öğretmeye başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx