Evini Bir Hafta İçinde İki Kez Polis Basan iShowSpeed Yayın Yapmayı Bırakabilir

Dünyanın deli halleri ve çılgınlıkları ile tanıdığı, bizlerin ise ülkemize olan ilgisi ile de tanıdığımız iShowSpeed yayındayken bir hafta içinde ikinci kez polis baskınına uğrayınca yayıncılığı bırakabileceğinin sinyallerini verdi.

Henüz 18 yaşındaki iShowSpeed Twitch ve YouTube’un zirvedeki isimlerinden.

Twitch yayınlarıyla tanıdığımız ancak şimdilerde canlı yayınlarına YouTube üzerinden devam eden iShowSpeed bu zamana dek odasında ateşlediği havai fişekler sebebiyle evi yakmak gibi çılgın eylemlerden tutun da yayında yanlışlıkla penisini göstermesi gibi skandallara kadar pek çok farklı olayla anılıyor.

Son zamanlarda ise yayıncının başı polisle büyük dertte. iShowSpeed son bir hafta içerisinde evine, üstelik de canlı yayındayken iki kez polis baskını yedi.

iShowSpeed böylece son bir haftada ikince kez “SWAT’lanmış” oldu.

Yurt dışında hayli yaygın bir ‘eşek şakası’ olan SWAT’lanmak özellikle ünlü yayıncılara yapılıyor. Kimi izleyiciler yayıncı canlı yayın için kamera karşısına geçtiğinde güvenlik güçlerini arayarak var olmayan tehlikeli bir durumu ihbar ederek ekipleri yayıncının evine yönlendiriyorlar.

Bu anların ardından ise iShowSpeed YouTube’u bırakabileceğinin sinyallerini verdi.

İkinci polis baskınının karmaşası arasında neler olduğunu anlamak için asistanını arayan iShowSpeed o anlarda ‘Ne oluyor kardeşim? İmkânı yok. YouTube’u bırakmak üzereyim kardeşim, bunu daha fazla yapamayacağım.’ ifadelerini kullanarak sevenlerini endişelendirdi.

Yayıncının asistanı Slipz ise o anların ardından son durumu Twitter hesabından bildirdi.

Bu fotoğrafı paylaşarak ‘Çok komik arkadaşlar, hepimiz gülüyoruz’ diyen Slipz’in gönderisinin altında ise pek çok hayran iShowSpeed’e desteklerini ileten mesajlar paylaştılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx