Büyükhanlı Holding’in Varisiydi: Bennu Gerede’nin Eski Eşi Cem Büyükhanlı Evinde Ölü Bulundu!

Büyükhanlı Holding’in veliahtı olan Cem Büyükhanlı’dan tüm sevenlerini yasa boğan bir haber geldi. İstanbul’un Bebek semtindeki evinde ölü bulunan ünlü iş insanı bundan yaklaşık bir hafta önce akciğerinden rahatsızlanarak tedavi görmüştü. Oyuncu Bennu Gerede eski eşinin acı haberini sosyal medyadan duyurdu.

İnşaat ve turizm gibi sektörlerde faaliyet gösteren Büyükhanlı Holding’in varisi, Cem Büyükhanlı, Bebek’te tek başına yaşadığı evinde ölü olarak bulundu.

Geniş bir kesim tarafından tanınan Cem Büyükhanlı’nın neden hayatını kaybettiği ise Adli Tıp Kurumu tarafından yapılacak değerlendirme sonrasında netlik kazanacak.

Yaklaşık bir hafta önce akciğerlerinden rahatsızlanan Büyükhanlı, tedavi görmüş ardından hastaneden taburcu edilmişti.

Ünlü iş insanının acı haberini, birçoğumuzun 2013 yılında yayınlanan Survivor yarışmasından tanıdığı Bennu Gerede verdi.

Gerede, 2010 yılında nikâh masasına oturduğu ve 15 ay evli kaldığı Cem Büyükhanlı’nın hayatını kaybettiğini duyuran bir paylaşımla gündem oldu.

Bennu Gerede, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ”Çok büyük acı çeken bir ruh, kafese kapatılmış bir hayvan gibiydin” ifadelerine yer verdi.

‘Sevgili Cem’im, Gerçekten parlayan bir ışıktın, olağanüstü yetenekli. Ancak ağır bir acı yükü taşıyordun. Çok büyük acı çeken bir ruh, kafese kapatılmış bir hayvan gibiydin, bu dünyanın taşıyamayacağı kadar uçsuz bucaksızdın. Bu gezegende birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarım ve umarım bir sonraki yolculuğunda aradığın sevgiyi ve huzuru bulursun. Kalbimde sonsuza kadar özel bir yerin olacak. Huzur içinde yat.’

Bennu Gerede’nin Instagram hesabından yaptığı paylaşımı buradan da görebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx