Başkan Altay; Derebucak, Beyşehir ve Hüyük’te Vatandaşlarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay; Derebucak, Beyşehir ve Hüyük ilçelerini ziyaret ederek esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı ve AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer ile birlikte AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezleri’nin açılışlarına da katılan Başkan Altay, “Şöyle geriye dönüp baktığımızda elhamdülillah sözlerimizi yerine getirmenin mutluluğunu ve bahtiyarlığını yaşıyoruz” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ilçe ziyaretleri kapsamında Derebucak, Beyşehir ve Hüyük ilçelerinde esnaflarla ve vatandaşlarla buluştu.

İlk olarak Derebucak ilçesini ziyaret eden Başkan Altay, burada AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Deresoy ve Mustafa Kamacı, Derebucak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Kısa, AK Parti Derebucak İlçe Başkanı Adem Sütcü, MHP Derebucak İlçe Başkanı Ali Almaz ve Sobe Vakfı Başkanı Mustafa Ak ile birlikte AK Parti Derebucak İlçe Teşkilatı’nda partililerle görüştü.

Ardından Derebucak Merkez Camii’nde kılınan öğle namazı sonrası vatandaşları selamlayan Başkan Altay, ilçe esnafını da ziyaret ederek kolaylıklar diledi. 

BAŞKAN ALTAY’A BEYŞEHİR’DE COŞKULU KARŞILAMA

Daha sonra Beyşehir’e geçen Başkan Altay, AK Parti Konya Milletvekilleri Mehmet Baykan, Mustafa Hakan Özer ve Selman Özboyacı, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Deresoy ve Mustafa Kamacı, Beyşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Adil Bayındır, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Kahraman Şanal, MHP Beyşehir İlçe Başkanı İsmail Soydan, Sobe Vakfı Başkanı Mustafa Ak eşliğinde AK Parti Beyşehir İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı.

Tüm Beyşehirlilere coşkuları için teşekkür eden Başkan Altay, “Seçim dönemleri hesap dönemleridir. Biz bu meydanlara geldiğimizde sizlere birçok taahhütte bulunduk, birçok hizmeti yapacağımızı ifade ettik. Şöyle geriye dönüp baktığımızda elhamdülillah sözlerimizi yerine getirmenin mutluluğunu ve bahtiyarlığını yaşıyoruz. Altyapı, yol, kanalizasyon, arıtma tesisleri, şehir konağı gibi birçok işi tamamladık” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı ve AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer de program kapsamında Beyşehirlilere hitap etti.

BAŞKAN ALTAY HÜYÜK’TE DE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Beyşehir’den sonra Hüyük ilçesine de bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Altay burada da esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Altay daha sonra AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Hakan Özer, Hüyük Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Mehmet Çiğdem, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Deresoy ve Mustafa Kamacı, Cumhur İttifakı Doğanhisar Belediye Başkan Adayı Savaş Özdemir, AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Mahmut Büyükgündüz, MHP Hüyük İlçe Başkanı Şerafettin Açıkgöz MHP Doğanhisar İlçe Başkanı Reşat Karaarslan, SOBE Vakfı Başkanı Mustafa Ak ile birlikte AK Parti Hüyük İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Açılış Programı’na katıldı. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx