Üvey kızıyla çocuğu olan Errol Musk’ın spermlerine talip çıktı

Posted by

Geçtiğimiz günlerde 35 yaşındaki üvey kızıyla iki çocuğu olduğunu söyleyen Errol Musk, yeni açıklamalarıyla yine gündemde. Milyarder iş insanı Elon Musk’ın babası Errol Musk, bir şirketin, spermlerini bağışlaması için teklifte bulunduğunu söyledi.

Elon Musk’ın 76 yaşındaki babası Errol Musk, sperm bağışlamaya hazırlanıyor. Kendi üvey kızıyla kapalı ikinci bir çocuğu olduğunu doğrulamasından yalnızca birkaç gün sonra Errol Musk’tan spermini birkaç Güney Amerikalı bayana bağışlaması istendi.

Errol Musk, Kolombiya’daki bir şirket tarafından spermlerinin istendiğini, zira dünyanın en varlıklı adamını yapan dahi genlere sahip olduğunu söylüyor. Sun’a konuşan Errol Musk, “Elon’u yaratan gerçek şahsa gitmek varken neden Elon’a gitsinler?”

Üç farklı bayandan en az yedi çocuk babası olan Errol Musk, spermlerini vermeyi reddetmedi.

Errol Musk, üvey kızı Jana Bezuidenhout ile 2017’de çocuk beklediklerini açıklamış bunun üzerine Elon Musk da babasından utandığını söylemişti. Errol Musk, geçtiğimiz günlerde de yeniden üvey kızı ile bir çocuğu daha olduğunu açıkladı. Musk, tıpkı oğlu üzere üremenin hayatın maksadı olduğuna inanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.