Selçuk Bayraktar ile Teknofest Azerbaycan’da!

Posted by

2016 yılında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile dünyaevin giren S/İHA sistemi mimarı Selçuk Bayraktar gururlandıran bir paylaşımda bulundu. Teknofest ile Azerbaycan semalarında uçtu. İşte tüm detaylar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın eşi Selçuk Bayraktar sosyal medya hesabından gururlandıran bir paylaşımda bulundu. Ülkemizin milli kazanımlarında büyük katkı sağlayan Bayraktar, Teknofest’i Azerbaycan’a taşıdı. Bayraktar, eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile bugün Azerbaycan Bakü’de, “Herkesi Bakü’ye bekliyoruz” dedi.

Teknofest Azerbaycanda

“BAKÜ ÜZERİNDE UÇMANIN DUYGUSU ANLATILMAZ”

Türkiye’nin milli teknolojilerini geliştirmeyi hedefleyen Teknofest sınırlarını aştı, Azerbaycan’a ulaştı. Selçuk Bayraktar geçtiğimiz gün kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşımı Yahya Kemal Beyatlı’nın Akıncılar adlı şiiriyle yaptı.

“Bir gün yine dolu dizgin atlarımızla. Yerden yedi kat arşa kanatlandık o hızla. İlk defa bir savaş uçağı ile uçmak Can Azerbaycan semalarında nasip oldu.

MiG-29 ile #AKINCI’nın kolunda #TEKNOFEST için Bakü üzerinde uçmanın duygusu anlatılamaz…”

Teknofest

Azerbaycan semaları

“HERKESİ BAKÜ’YE BEKLİYORUZ”

Bayraktar eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile teknofest kapsamında Azerbaycanlılarla buluşma anını şu sözlerle paylaştı:

Teknofest sınırlarını aştı

“Bugün bir hayal ile başlayan ve etkisi sınırları aşan #TEKNOFESTAZERBAYCAN’dayız. Bakı!dakı qardaşlarımızla bir yerdə olmaq çox xoş bir hissdir…”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.