Samsung Galaxy S23 Ultra iddialı geliyor! Bu özellikler çok konuşulur

Posted by

Bir sonraki üst düzey amiral gemisi akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S23 Ultra ile ilgili birçok rapor zaten yayınlandı. Söylentiler cihazın arkasındaki 200 megapiksel birincil sensöre işaret ediyordu ve şimdi bu söylentileri onaylar nitelikte raporlar yayınandı.

Güvenilir bir kaynaktan gelen yeni bir rapor Galaxy S23 Ultra’nın kameralarıyla ilgili daha fazla ayrıntıyı doğruluyor. Haber, Güney Koreli teknoloji devinin yaklaşmakta olan ürünleri için güvenilir bir kaynak olan Ice Universe’den geldi. Haberi sızdıran kişi Galaxy S23 Ultra’nın arka tarafında 1/1.3 inç boyutunda ve 0,6μm boyutlu piksellere ve daha geniş f/ diyafram açıklığına sahip 200 megapiksel birincil kameraya sahip olacağından yüzde 100 emin olduğunu iddia ediyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra iddialı geliyor! Bu özellikler çok konuşulur

Önceki nesil Galaxy S22 Ultra, 1/1.33 inç boyutunda, 0.8µm piksel ve f/1.8 diyafram açıklığına sahip 108 megapiksel sensöre sahipti. Ayrıca Galaxy S23 Ultra’daki görüntü sensörünün, yeni Apple iPhone 14 Pro’nun 1/1.3 inç boyutuna sahip ana 48 megapiksel kamerasında bulunan sensörden biraz daha büyük olacağını da belirtelim.

Bununla birlikte, Ice Universe, gelecek yıl piyasaya sürülecek olan rakip Android marka modelinin premium akıllı telefon tekliflerindeki bazı sensörlerden daha küçük olacağını da belirtti. Bildirildiğine göre Galaxy S23 Ultra’daki 200 megapiksel kamera, şirketin daha önce duyurulan HP1 veya HP3 sensörleri olmayacak. Bu nedenle, bir sonraki gerçek Samsung amiral gemisi için özel olarak özelleştirilebilecek yeni bir 200 megapiksel sensör olması muhtemel.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.