Müziği bıraktığını Söylemişti! Cemevi’nde Klip Çekti… Ünlü Sanatkarın Klibi toplumsal Medyada Gündem Oldu

Posted by

Zerrin özer Haziran ayında yaptığı açıklamada müzik hayatına kendi iradesi ile son verdiğini açıklamıştı. Ünlü isim müzikten tam 2 ay uzak durduktan sonra yeni klibi ile yine piyasalara döndü. Son vakitlerde cemevi ziyaretleri ve ya aleviler üzerine açıklamalar yapanlara Zerrin Özer ‘de klip çekerek katıldı. Müziğe Cemevi’nde klip çekerek geri dönen 64 yaşındaki sanatçı Zerrin Özer’in yeni klibi bir belgesel tadında.

ZERRİN ÖZER’İN KLİBİ TOPLUMSAL MEDYDA GÜNDEM OLDU

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın seçim hazırlıkları kapsamında yapmış olduğu tartışmalı cemevi ziyareti sonrasında pek çok siyasetçi cemevlerini ziyaret etti ve Alevilerin Muharrem oruçları ile ilgili açıklamalar yaptı. Türk pop müziğinin ünlü ismi Zerrin Özer’de cemevinde çektiği klip ile kervana katıldı.

Kendi isteği ile müzik çalışmalarını bıraktığını ve hayatına bundan sonra müzik çalışmaları yapmadan devam edeceğini açıklayan 64 yaşındaki sanatçı Zerrin Özer, son vakitlerde Alevi toplumuna yapılan hücumları protesto etmek için Şahkulu Dergahı Cemevi’nde belgesel tadında klip çekti. Zerrin Özer’in klibi direktör Cumali Çöp’ün eşliğinde, 20 kişilik takımla belgesel formatında çekildi.

ZERRİN ÖZER MÜZİĞİ BIRAKTIĞINI SÖYLEYELİ ŞİMDİ 3 AY OLMAMIŞTI

Zerrin Özer, müzik hayatını noktaladığını Haziran ayında toplumsal medya paylaşımı ile duyurmuştu. Zerrin Özer yaptığı paylaşımda sevenlerine, “Kıymetli dostlarım. Birkaç gün evvel mesleksel mesleğimi kendi irademle noktaladım. Bu ortada canlarıma açıklamalıyım ki sıhhatim çok iyidir” diyerek seslenmişti.

ZERRİN ÖZER ‘CAN HÜSEYİN’ İSİMLİ KLİP ÇEKTİ

Müziği hayatından çıkardığını açıklayan ve sevenlerini epey üzen sanatçı Zerrin Özer bir unsur imza attı. Zerrin Özer, birinci kere bir Cemevi’nde klip çekti. Direktör Cumali Çöp eşliğinde yirmi kişilik takım ile kamera karşısına geçen Zerrin Özer Can Hüseyin deyişine klip çekti. Bir tıp belgesel tadında olan klipte ‘Can Hüseyin’ isimli deyişi seslendiren Zerrin Özer müziğe geri dönerek sevenlerini yine keyifli etti. klibiyle müziğe dönmesini bekleyen hayranlarını selamladı.

Zerrin Özer son vakitlerde cemevlerine yönelik yapılan hücumlara reaksiyon olarak bu klibi çektiğini belirterek bugüne kadar halktan aldığı güçle toplum huzuru ve barışı ismine çalıştığını ve Alevilere yönelik yapılan tacizlere reaksiyonunu sesiyle müziklere döktüğünü söyledi.


Parmaklarınız Gerçek Kişiliğiniz Hakkında Ne Anlatıyor? Evvel Eline Bak Sonra Oku…


40 Yaşında Bedeninizde Neler Oluyor? Bu Değişikliklere Hazır Olun… İşte Sizi Bekleyenler…


Seçtiğiniz Bayan Size Ne Söyleyecek? Duymak İstiyorsanız Bir Fotoğraf Seçin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.