Esenyurt’ta bayana şiddet: 2 kişi tutuklandı

Posted by

İstanbul Esenyurt’ta Ayşe T.’nin konuk geldiği sitenin bahçesinde akrabaları ile otururken akına uğraması üzerine gözaltına alınan 3 şahıstan 2’si tutuklandı.

Olay, dün akşam saat 21.30 sıralarında  Esenyurt Aşık Veysel Mahallesi’nde bulunan bir sitede yaşandı. Ayşe T., misafirliğe geldiği teyzesi ile birlikte sitenin kamelyasında otururken yanlarına Zeki A., Cihan A. ve Emrah A. geldi.

Akraba oldukları belirtilen 3 kişi tartışma sonrası Ayşe T. ve yanındaki 5 kişiyi darbetti. Aldıkları darbeler sonucu Ayşe T. ve yanındakiler yaralanırken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Yaralananlar birinci müdahalenin akabinde ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Ayşe T. ve akrabalarını darbettikleri tez edilen bireyler ise tabirleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Ayşe T. 3 kişinin kamelyada içki içmek istediği için kendilerine saldırdığın öne sürdü. Ayşe T. olay sonrası çekilen imgeleri de toplumsal medya hesabında paylaştı.

Emniyetteki süreçleri tamamlanan 3 kişi adliyeye sevk edildi.  Zeki A ve Cihan A. tutuklanırken Emrah A. ise isimli denetim uygulanarak özgür kaldı. Polisin yaptığı araştırmada, taraftar ortasında evvelki tarihlerde, çocuk sıkıntısı yüzünden tartışma yaşandığı ve husumetli oldukları belirlendi. DHA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.