Ebru Polat’tan iğrenç itiraf! Paylaştığını fark edince çabucak sildi: Annemin arkadaşıyla her gece…

Posted by

Bikinili pozlarıyla toplumsal medyada fırtınalar estiren ünlü müzikçi Ebru Polat, cüretkar pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Takipçilerinden gelen itirafları yayınlamaktan çekinmeyen Ebru Polat son paylaşımıyla gündeme bomba üzere düştü. Görenler ağzı açık kaldı. Ünlü müzikçi gelen yansılar üzerine paylaşımı çabucak kaldırdı! Bakın Ebru Polat ne paylaşıp silmiş?

ANNESİNİN ARKADAŞIYLA HER GECE…

Instagram hesabından takipçilerinden itiraf yollamalarını isteyen Ebru Polat’a peş peşe iletiler gelmeye başladı. Gelen itirafları Instagram hesabının kıssa kısmından paylaşan ünlü müzikçi şok oldu. Gelen bir iletide annesinin arkadaşıyla cinsel birliktelik yaşadığı itiraf edildi. Paylaşımı görenlerin ağzı açık kaldı.

“ELALEMİN KOCASINI RAHAT BIRAKIN!”

Başka bir itirafta ise “Her gün komşumdayım kocası ile çok fenayız” denildi. Bu duruma sessiz kalamaya Ebru Polat, “Pes doğrusu milletin evli adamlarını rahat bırakın” diyerek reaksiyon gösterdi.

PAYLAŞIMLARINI SİLDİ

Gelen itiraflar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ebru Polat ne yapacağını şaşırdı. Paylaşımlarına gelen reaksiyonlar üzerine ünlü müzikçi öykülerini tek tek sildi.

EBRU POLAT KİMDİR?

Ebru Polat, 30 Haziran 1983 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Ebru Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi.

2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini muvaffakiyetle tamamladı. Bir mühlet avukat olarak vazife yaptı.

İlk albümü 2007 çıkışlı Çetin Ceviz’dir. Avukatlığı bırakıp mesleğini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu kentte bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan “Çok Geç”’i piyasaya sürdü. Albümün ismiyle tıpkı olan “Çok Geç” müziğinin kelamı ve müziği Sezen Aksu’ya ilişkin. Bu müzik dışında Sezen Aksu’nun “Seni Yerler” müziğini da tekrar yorumladı. 2009 yılında “Kalp Ayazı” albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu’nun müzikleri yer aldı. Ayrıyeten albümde Polat’ın kelamı ve müziği kendine ilişkin olan “Delikanlı Kız” müziği da yer aldı.

2011’de “Dinle 2011” albümünü yayımladı. Albümde Sezen Aksu’nun “Haydi Git” müziğine yorumladı. Ayrıyeten albümde “Mutlu Ol Yeter” ve “Artık Sevmeyeceğim” müziklerinin cover’larına yer verdi. Sonrasında tıpkı yıl içerisinde “Olanlar Oldu” single’ını sundu. 2012’de “Kaçın Kurasıyım” EP’sini yayımladı. Kelamlarını Aysel Gürel’in müziğini Mehmet Erbil Savaş’ın yaptığı “Hani Dünya Tatlısı” müziğini tekrar yorumladı.

2013 yılında ise “Günaha Davet” ve “Hediyem Olsun” single’larını piyasaya sürdü. 2015’te ise “Çilli Bom” müziğini tekrar yorumlayan Ebru Polat, 7 Nisan’da 9 müziğin yer aldığı “9 Hit” albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Altan Çetin, Onur, Alper Narman, Murat Güneş, Gökhan Tümkaya, Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran üzere isimlerin müzikleri yer aldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.