Çiftçilere skandal TMO iletisi: MHP’li belediye AKP İlçe Başkanlığı’nı adres gösterdi

Posted by

Kayseri’de MHP’li Özvatan İlçe Belediyesi, Toprak Mahsulleri Ofisi’nden (TMO) randevu sırası alamayan çiftçilere skandal bir bildiri gönderdi.

MHP’li Belediye iletisinde, “Toprak Mahsulleri Ofisi’nden (TMO), arpa, buğday randevusu sırası alamayan vatandaşlarımızın AK Parti İlçe Başkanlığı’na isimlerini yazdırmaları ehemmiyetle rica olunur” sözlerine yer verildi.

İYİ Parti Kayseri Vilayet Lideri Sebati Ataman, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımında MHP’li belediyenin bildirisinin imgesini paylaştı.

Ataman, “Özvatan’ın MHP’li Belediye Başkanlığı Özvatan’lı çiftçilerimize aşağıdaki iletisi atıyor. Toprak Mahsulleri Ofisini de kapatın AKP‘li vilayet ve ilçe liderlerine direk bağlayın. Ne diyelim tuz kokmuş tuz… Fabrika ayarlarına dönmemize az kaldı” diyerek reaksiyon gösterdi.

Ataman ikinci paylaşımında ise kelam mevzuyu gündeme getirmelerinin akabinde MHP’li belediyenin bir düzeltme bildirisi gönderdiğini de paylaştı. Ataman haberi, “Geri vites… Her daim peşinizdeyiz” diyerek duyurdu. 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.