Behzat Uygur: Sahne evimiz gibiydi

Behzat Uygur, Hakan Bilgin’in sunduğu “Mekânın Sahibine Geldik” programına konuk oldu.

Ünlü oyuncu programda Uygur ailesinin tiyatro yolculuğundan, babasıyla olan anılarından ve gençlik yıllarından bahsetti.

“Sahne bizim evimiz gibiydi” diyen Uygur şöyle konuştu: “Babam, beş kardeşi, gelinleri, hatta amcamı bile sahneye çıkardı. Sahne bizim evimiz gibiydi. Babam ‘sahneye çık’ derdi, çıkardık. 6-7 yaşındayken ‘Cibali Karakolu’ oyununda ‘sahneye çık, çay getir’ dedi. Sonra çıkınca ‘sen kimin oğlusun’ dedi, seyirci koptu.”

Behzat Uygur: Sahne evimiz gibiydi

EVLENDİKTEN 10 YIL SONRA BALAYINA ÇIKTIK
Behzat Uygur, “Pandemi dönemi eşiniz Çiğdem Uygur’la ilişkinizi nasıl etkiledi? Evdeki karantina günlerinde eşinizi yeniden mi tanıdınız” sorusuna esprili bir yanıt verdi:

“Yok ya 40 senelik karımı 2 senelik COVID döneminde tanıyacaksam, Allah benim cezamı versin. Biz balayına çıkmadık, turneye gittik. Balayına 10 yıl sonra çıktık. COVID-19 döneminde sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Seyircinin perde arkasından sesini bile özledik.”

class=’cf’>

Behzat Uygur: Sahne evimiz gibiydi

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iframe ]]>

‘Bize her yer tiyatro’Koronavirüs pandemisinden hayatın ve sanatın her alanı olduğu gibi tiyatro salonları da etkilendi. Neredeyse bir yıl perdeler açılamıyor. Buna pandemi öncesi Süt Kardeşler adlı oyunu sahneleyen ve büyük ilgi gören Süheyl- Behzat Uygur Tiyatrosu da dahil.

daha fazla video için

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir