Başkan Tahmazoğlu eşiyle birlikte oyunu kullandı

Başkan Tahmazoğlu eşiyle birlikte oyunu kullandı

GAZİANTEP – Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili seçimi için Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne giderek ailesi ile birlikte 2013 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Şahinbey İlçesi’ndeki Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne sabahın erken saatlerinde eşi Elif Tahmazoğlu, kızı ve oğullu ile birlikte gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği büyük Türkiye için 2013 nolu sanıkta oyunu kullandı. Oy kullanma işleminin ardından vatandaşlarla sohbet eden Tahmazoğlu, annelerin anneler gününü kutlamayı da unutmadı.

“Ülkemize hayırlı uğurlu olsun”

Kullandığı oyun hayırlı olmasını dileyen Başkan Mehmet Tahmazoğlu, “Demokrasi gereği sandıklar bugün halkın önünde. Halkımız kendi hür iradesiyle oyunu kullanıyor. İnanıyorum ki ülkemizin demokrasisi adına güzel bir netice çıkacak. Yeniden Cumhurbaşkanımızı ve 28. Dönem de görev yapacak milletvekillerimiz seçmiş olacağız. Ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam alemi adına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bugün ayrıca anneler günü tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Hepsinin ellerinden öpüyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir